Obiadek
ul. Piłsudskiego 22
70-462 Szczecin

Oferta Catering Szczecin

Bistro OBIADEK istnieje od 2003 r. i oferuje wysoką jakość usług cateringowych, w zakresie obsługi m.in.: spotkań integracyjnych, szkoleń, imprez rodzinnych, przyjęć weselnych, chrztu, komunii, urodzin, kinder bali, pikników i festynów, grilli, wieczorów tematycznych, imprez plenerowych, imprez sezonowych, bankietów, styp itp.

Catering czyli wygoda

Restauracja Obiadek pragnie zaproponować Państwu kompleksowe usługi cateringowe. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że jesteśmy w stanie gotować nie tylko dla Klientów naszej restauracji, ale także przygotowywać menu pod konkretną okazję lub uroczystość. Co istotne oferowany przez nas catering Szczecin nie opiera się wyłącznie na dostawie gotowego jedzenia. Chcemy zaproponować naszym Klientom możliwość skorzystania z bardziej kompleksowej obsługi, obejmującej również obsługę kelnerską. Dzięki temu nie musicie Państwo szukać kelnerów na przyjęcie, a co za tym idzie ponosić z tego tytułu niższe koszty. Oferowany przez nas catering Szczecin to nie tylko wygoda, ale przede wszystkim pewność, że Goście opuszczą Wasze przyjęcie zachwyceni serwowanym menu.
ZAMAWIASZ KIEDY CHCESZ
Istnieje możliwość zamawiania posiłków na wybrane dni tygodnia oraz w wybranych ilościach.
DOWÓZ DO KLIENTA
Oferujemy przygotowanie i dowóz posiłków do siedziby klienta, obsługę kelnerską lub sam catering.
SŁUCHAMY OPINII
Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i propozycje. Priorytetem działalności naszej firmy jest zadowolenie Klienta.
NIE BOIMY SIĘ WYZWAŃ
Przygotowujemy posiłki dla ponad trzystu osób każdego dnia.
Spełniamy wymogi
HACCP
, a nasze dania
wytwarzamy ze świeżych,
najwyższej jakości
produktów.
Posiadamy urozmaicone menu
uwzględniające wymogi
prawidłowego żywienia.

Oferujemy regularne dostarczanie
smacznych posiłków w bardzo
atrakcyjnych cenach.

Przyjęcie skrojone na miarę

Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu restauracji i organizacji imprez sprawia, że jesteśmy w stanie obsłużyć zarówno kameralne spotkania jak i wielkie przyjęcia. Każdego dnia zapewniamy doskonałe jedzenie prawie 300 Gościom. To potwierdza nasze umiejętności oraz doskonałą organizację pracy. Kolejnym atutem naszej oferty jest indywidualne podejście do każdego Klienta. Nasze menu obfituje w gotowe propozycje, ale jednocześnie jesteśmy także otwarci na sugestie oraz pomysły naszych Gości. Dzięki temu jesteśmy w stanie nieustannie rozwijać kartę dań. A dzieje się to z korzyścią dla obu stron. Ponad 20 gotowych zestawów oraz masa świeżych, doskonałej jakości składników pozwala nam kreować zupełnie nowe, niezwykle intrygujące zestawienia smaków.

Terminowość i konkurencyjność cenowa

Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie i spełnienie oczekiwań wszystkich Gości. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby nasze posiłki były smaczne oraz dostarczone w ustalonym terminie. Zdając sobie sprawę z olbrzymiej konkurencji panującej na rynku chcemy zaoferować Państwu catering Szczecin idealny pod względem smaku, ale także atrakcyjny cenowo. Wyśmienite jedzenie, niewygórowane ceny oraz wysokie rabaty sprawiają, że Klienci, którzy choć raz skorzystali z naszych usług, wracają do nas ponownie.

Restauracja Obiadek zapewni Państwu catering na najwyższym poziomie!


W przypadku większej ilości zamówienia
lub dłuższej współpracy proponujemy Państwu rabaty.
Współpraca z naszą firmą da Państwu gwarancję smacznych, ciepłych
i dostarczonych w terminie posiłków.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!
Możliwość płatności kartą: Visa, Visa Electron, VPay, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro, Diners Club International.
Płatność kartą możliwa w lokalu, jak i w dowozie (prosimy o zgłaszanie przy zamówieniu).
Copyright © 2015 Obiadek, ul. Piłsudskiego 22, 70-462 Szczecin
Projekt i wykonanie: Virtual People