Obiadek
ul. Piłsudskiego 22
70-462 Szczecin


Domowe jedzenie - poznaj naszą ofertę!

Wszystkie osoby ze Szczecina i okolic zapraszamy na domowe jedzenie do Restauracji Obiadek. Przygotowaliśmy dla Państwa bardzo bogate i zróżnicowane menu. Naszym celem jest zaspokojenie najbardziej wymagających Gości.
* zastrzegamy sobie prawo zmiany cen
Abonament obejmujący II danie + kompot - Zapytaj o cenę
Abonament obejmujący zupę + II danie + kompot - Zapytaj o cenę

Najlepsze produkty i zróżnicowane menu

Za sukcesem potraw stoją prawidłowo dobrane, doskonałej jakości produkty. Dlatego też naszym priorytetem jest gotowanie z wykorzystaniem skrupulatnie wyselekcjonowanych składników. W jaki sposób udaje nam się osiągnąć ten cel? Przede wszystkim korzystamy z towarów sprzedawanych przez lokalnych, zaprzyjaźnionych z nami dostawców. Tylko dzięki temu mamy pewność, że każdy kawałek mięsa, każdy owoc i warzywo spełnia rygorystyczne kryteria jakościowe. Obok dobrej jakości produktów istotna jest również ich świeżość. Dlatego też nie kupujemy jedzenia na zapas. Preferujemy częste dostawy produktów, dzięki czemu z każdego z nich możemy wydobyć pełnię smaku. A efektem tego jest wyśmienite, domowe jedzenie.

Nasze menu jest swoistym połączeniem potraw tradycyjnych i tych, nieco rzadziej spotykanych w polskich domach. Bogate menu daje pewność, że będziemy w stanie spełnić oczekiwania wszystkich Gości. Pragniemy zaoferować Wam jedzenie na każdą porę dnia. Dlatego w naszym menu nie mogło zabraknąć pożywnych śniadań na czele z tradycyjną jajecznicą na maśle. Odwiedzając nas przed 11 możecie także liczyć na świeże, jeszcze ciepłe pieczywo oraz mocną, aromatyczną kawę.
Popołudnie to czas obiadu w związku z czym przygotowaliśmy dla Państwa szeroki wachlarz zup oraz dań głównych. Tradycyjna zupa pomidorowa oraz schabowy z kapustą i ziemniakami to kanon, ale jednocześnie tylko jedna z wielu wyjątkowych potraw oferowanych przez Restaurację Obiadek. Dopełnieniem całości są esencjonalne sosy oraz bukiet surówek i sałatek. Już pierwsza wizyta w Restauracji Obiadek pozwoli Wam stwierdzić, że podawane przez nas jedzenie Szczecin pozwala Gościom poczuć się jak w domu.

Zapraszamy zatem do skorzystania z proponowanego przez nas menu. Z pewnością każdy z Was znajdzie tu swoje ulubione potrawy!
Placki ziemniaczane
Jajko sadzone, ziemniaki, surówka
Spaghetti
Gołąbek w sosie
Naleśniki z serem
Krokiety z mięsem
Kurczak po chińsku
Pierogi
Pierogi, surówka
Kotlet mielony, ziemniaki, surówka
Udko kurczaka, ziemniaki, surówka
Klopsy w sosie, ziemniaki, surówka
Placek po Węgiersku
Filet drobiowy, ziemniaki, surówka
Kotlet schabowy, ziemniaki, surówka
Gulasz, kasza, surówka
Filet z ryby, frytki, surówka
Karkówka w sosie, ziemniaki, surówka
Możliwość płatności kartą: Visa, Visa Electron, VPay, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro, Diners Club International.
Płatność kartą możliwa w lokalu, jak i w dowozie (prosimy o zgłaszanie przy zamówieniu).
Copyright © 2015 Obiadek, ul. Piłsudskiego 22, 70-462 Szczecin
Projekt i wykonanie: Virtual People